Безкоштовні науково-практичні семінари та клуби англ.мовою в Ресурсному центрі (Києво-Могилянська академія) у червні 2015

Шановні колеги!
Будемо дуже вдячні, якщо ви поширите на вашій сторінці інформацію про розклад заходів у Ресурсному центрі для викладачів англійської мови (Києво-Могилянська Академія) на червень 2015:

                                    ОГОЛОШЕННЯ
Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує викладачів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, студентів і всіх охочих на щотижневі науково-практичні семінари та засідання Молодіжного дискусійного та кіноклубу (англ. мовою).
 
            Участь у заходах безкоштовна!     
 
Детальна інформація на сайті: www.etrckyiv.com
 
****************   
Запрошуються всі охочі!
 
Середа, 10 і 24 червня, 16:00-17:30, Емілі Магазінер, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту, проведе семінари з викладання англійськой мови.
 
Середа, 17 червня, 15:00-16:30, Вебінар Презентація нової версії журналу для викладачів англійської мови «Форум»
 
П’ятниця, 19 червня, 16:00-17:30, Семінар з викладання іноземної мови Підхід до вивчення мови, що базується на виконанні завдань (Task-based Learning Approach)
Модератор: Олександр Москаленко, викладач англійської мови з 30-річним досвідом викладання всіх рівнів англійської мови, від початкового рівня до ділової і юридичної англійської мови. Засновник власного мовного центру. Автор книги "Як вивчати англійську мову" та численних статей з методики викладання і вивчення іноземної мови.
 
Засідання Дискусійного клубу
 
П’ятниця, 5 червня, 15:00 – 18:00 Тренінг: Психологічні аспекти лідерства, постановки цілей та інтерпретації міміки і мови тіла. Частина 2 (презентація/дискусія відбудеться англійською мовою)
Модератор: Ніколя Такусель, тренер з особистісного розвитку та лідерства, член громадської організації і волонтер, що працює в Україні з українськими військовослужбовцями з зони АТО.
 
Пятниця, 12 червня, 16:00 – 17:30 Концерт українського професійного струнного квартету «Сила любові» з коментарями про американську музику від викладача-методиста Емілі Магазінер.
Унікальна подія в Ресурсному центрі!!!
Ви маєте можливість насолодитись добіркою американських пісень та відомих музичних творів у виконанні професійних музикантів та дізнатись більше про кожен з них з коментарів американського викладача-методиста.
 
Молодіжний кіноклуб
Щочетверга (4, 11, 18 та 25 червня) з 15:00 до 17:30
Кіноклуб запрошує викладачів, старшокласників та студентів познайомитися із кращими зразками американського кіно. В програмі кіноклубу перегляд фільмів англійською мовою з субтитрами (англ.мовою). Кожен фільм супроводжується вступним словом про фільм та історію його створення, авторів, виконавський склад та цікаві факти. Щоразу після перегляду фільму відбуватиметься його обговорення.
 
                             Четвер,  4 червня  – «Хороший рік»
(«A Good Year») (2006) (117 хв.) with English subtitles
 
Четвер, 11 червня  – «Міст у Терабітію»
(«Bridge to Terabithia») (2007) (96 хв.) with English subtitles
 
Четвер, 18 червня – «Та, що здійснила диво»
(«The Miracle Worker») (1962) (106 хв.) with English subtitles
 
Четвер,  25 червня – «Американці/Гленгарі Глен Рос»
(«Glengarry Glen Ross») (1992) (100 хв.) with English subtitles
 
Для участі у заходах зареєструйтесь, будь ласка, по телефонам: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою:etrc_kyiv@yahoo.com.
 
Семінари та клуби відбудуться в приміщенні  Ресурсного Центру за адресою:
Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.
Хочу пойти Стоимость Уточняйте

График:

Организатор:

Место проведения: Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121

etrc_kyiv@yahoo.com

семінари з методики викладання англійської мови, кіноклуб англійською мовою, вебінари з методики викладання англійської мови, дискусійні клуби англійською мовою, Ресурсний центр для викладачів англійської мови ETRC,

Отзывы

КОММЕНТАРИИ Комментариев: 0

 
Текст сообщения*

Имя:*
Тел.:
Url события
Email организатора:
Добавить мероприятие

Найди свое мероприятие

Тематика:
Город:
Найти
20.04.2015 На території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко! Шановні мрійники! Ми раді оповістити вас, що на території фестивалю "Країна Мрій" буде діяти наметове містечко. Кожен охочий зі своїм туристичним спорядженням матиме змогу розміститися у заз...
19.04.2015 Пре-паті фестивалю "Країна мрій 2015"

15 травня буде концерт-солянка за участю наших учасників Disco - Lounge та World Music Stage фестивалю #krainamriy2015

15.04.2015 Відкрито перші імена фестивалю «Країна Мрій»

Стали відомими імена фестивалю «Країна Мрій». Ними стали серед виконавців наживо:

08.04.2015 Фестиваль “Країна мрій” змінює локацію

Шановні Мрійники!
Маємо важливу новину, фестиваль “Країна мрій” змінює локацію. Цього року ми проведемо голо...
Подписка на новости: